Viimistlus

Korterelamute siseviimistlusest

 

Trepikoja seinad ja laed pahteldatud ja värvitud heledates toonides. Monoliitbetoonist trepp ja trepikoja põrand plaaditud, trepil metallkäsipuu.
Korterite viimistlus:
– Elutuba ja magamistuba: põrand tammespooniga aluspõrandale liimitud parkett (kalasaba mustris), puitspooniga põrandaliistud; laed ja seinad pahteldatud ja värvitud heledates toonides;
– Sanruum: seinad ja põrand plaaditud, põrandal renntrapp, selle ees põrandal vastav kalle. Lagi kipsplaatlagi pahteldatud ja värvitud. WC pott seinapealne; valamu keraamiline, segistid ja dushisegisti kroomitud viimistlusega; veepritsmete tõkestamiseks dushile klaasvahesein
– Esik: põrandal keraamiline plaat, osaliselt  tammespooniga aluspõrandale liimitud parkett (kalasaba mustris), tammespooniga põrandaliistud. Seinad ja lagi pahteldatud ja värvitud.

– Sanitaarkeraamika ja sanitaartehnika: Villeroy&Boch sanitaarkeraamika ja peamiselt Hansgrohe sanitaartehnika (v.a. bideedush) vastavalt lisatud piltidele.

Viimistluse osas on pakkumishindades arvestatud tammeparketi, tammespooniga korteri siseustega (või soovi korral ka valgete siseustega) ja kroomitud viimistlusega sanitaartehnikaga. Klientidel on võimalik soovi korral tellida kallima siseviimistlusega pakett, kus parkett ja siseuksed on pähklipuu spooniga ning sanitaartehnika matt mustana – lisavalik kajastatud piltidel.